Tahle otázka mě poslední dobou hodně zaměstnává. 🤔
Hodně se bavím o digitalizaci, automatizaci, AI nástrojích. A většinou to rámujeme jako "zefektivnění byznysu" nebo "ušetření peněz". Ale já jsem přesvědčený, že pro většinu podnikatelů tady je ještě něco hlubšího. Že to, co je skutečně trápí, není neefektivní byznys. Je to, že jsou zavalení prací, pracují víc než chtějí a život jim utíká mezi prsty. Technologie jsou nástroj. Ale nástroj k čemu? Zajímá mě váš pohled. 👇 Proč automatizujete nebo chcete automatizovat?