Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
What is this?
Less
More

Memberships

Pro podnikavé

671 members • Free

Digital Mastermind

583 members • Free

1 contribution to Digital Mastermind
Tahle otázka mě poslední dobou hodně zaměstnává. 🤔
Hodně se bavím o digitalizaci, automatizaci, AI nástrojích. A většinou to rámujeme jako "zefektivnění byznysu" nebo "ušetření peněz". Ale já jsem přesvědčený, že pro většinu podnikatelů tady je ještě něco hlubšího. Že to, co je skutečně trápí, není neefektivní byznys. Je to, že jsou zavalení prací, pracují víc než chtějí a život jim utíká mezi prsty. Technologie jsou nástroj. Ale nástroj k čemu? Zajímá mě váš pohled. 👇 Proč automatizujete nebo chcete automatizovat?
Poll
17 members have voted
1 like • 12d
dobrá otázka! Já se zatím setkávám všude jen s přístupem "super, budeme ještě výkonější a vyděláme ještě víc". Zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by mi řekl, že má díky Ai víc volného času (myslím tím skutečně volného času, ne takového, který okamžitě využije na další práci).
1 like • 8d
@Adam Bárta no zatím jsem nikoho takového nepotkala😅
1-1 of 1
Míša Krobová
1
3points to level up
@misa-krobova-3872
CEO v Green Decor, spoluzakladatelka platformy Výkvět

Active 7d ago
Joined Apr 27, 2026