User
Write something
Pinned
Üdv a közösségben! 🎉 !!! EZT OLVASD EL !!!
ÍGY TALÁSZ MEG MINDENT AZ OLDALON: 1. Ismerjük meg egymást! A BEMUTATKOZÁS fülre kérlek, írj magadról egy pár sort, ha új tag vagy a közösségben! Hogy hívnak, hol élsz, és mik a hobbijaid. 2. A BEJELENTÉSEK fülre fogok minden fontos, az összes tagot érintő dolgot kiírni. A BEJELENTÉSEK fülre fogom kiírni, ha elérhető a fogyásos kurzus legújabb része. Ezt a kurzust a CLASSROOM menüpontban találod meg a felső sávban. A kurzust ezután azonnal eléred, és bármikor megnézheted, amikor csak szeretnéd. 3. A KÉRDÉSEK fülre nyugodtan írj bármit, amiben segítséget kérsz a fogyással kapcsolatban, és 24 órán belül válaszolok rá. 4. A SIKEREK fülön pedig oszd meg, hogyan haladsz a fogyással, motiváld a többieket, és segítsétek egymást ebben a folyamatban! EMLÉKEZZ TOMRA A TOM ÉS JERRYBŐL: T - tisztelj másokat, ne bánts, fordulj szeretettel a többiek felé. O - ossz meg bármit, ez egy biztonságos tér, támogatjuk egymást. M - merj kérdezni, mert az nem szégyen, aki kérdez, egyszer tűnik tudatlannak, aki nem kérdez, az örökre tudatlan marad. TÖLTSD LE A SKOOL APPLIKÁCIÓT A TELEFONODRA, hogy bárhonnan elérd a közösséget. Örülök, hogy itt vagy, vágjunk is bele! :)
6
0
Pinned
SEGÍTS NEKEM: milyen nehézségeitek vannak a fogyással?
Szeretném úgy felépíteni a kurzusomat, hogy azokra a problémákra fókuszáljak, amik tényleg érintenek titeket. Kérlek, írjatok ez alá a poszt alá KOMMENTBEN olyan problémákat, amikre SZERETNÉTEK MEGOLDÁST TALÁLNI. PÉLDÁUL: "Nagyon nehezemre esik este lefekvés előtt megállni, hogy ne kezdjek el nassolni." "Hétközben tudom tartani a kalóriacéljaimat, de hétvégén nem tudom megállni, hogy többet egyek." Ha írtok problémákat, csinálok róluk videót, és hozzáadom a kurzushoz! Előre is köszönöm a segítséget! 🥰
Sziasztok, Timi vagyok
Köszönöm, hogy csatlakozhattam a csapathoz. Ülőmunkát végzek informatikusként. Hobbim az akvarell festés és elkezdtem gitározni tanulni. Régebben túráztam de egy ideje már nem találok rá időt, erőt motivációt vagy egészségügyi akadályokba ütközök. Kovid alatt kezdtem el kalóriát számlálni és rendszeresen otthon mozogni, így egy elégedett önképpel gazdagodtam a tükörben. A "csúcsforma" után a családban több lelki trauma ért, amit nem tudtam megfelelően kezelni és azóta is kísért egy megromlott kapcsolat egy közeli rokonnal. Ezeket a terheket úgy érzem most már le kellene tenni és újra elérni azt az elégedett állapotot. Próbálkoztam az évek alatt szokás kialakításokkal de mindig hagytam hogy a család szabotálja a mikroszokásaimat is. Nem akarok szívtelennek tűnni, de ami kifelé könyörtelenség vagy rigolyásság - (ezzel bélyegeztek) - az valójában a saját magamért való küzdés volt. pl családi szülinapok kihagyása mert számomra nem megfelelő időpontra szervezték rendszeresen. A motivációmat ezek a bélyegek és szabotázsok, belső küzdelmek mélyen megtépázták. Azóta nehezen alakítok ki rendszert, állandóan mások érdekeit tartom szem előtt és közben szép lassan elvesztem a képességet hogy nagyokat túrázzak, mert izületi gyulladásokat szedek össze. Horomonálisan felborul minden az izomtömeg vesztés és a korom (40) miatt. Szóval szeretnék rendet teremteni és visszanyerni az energiámat és azt a képességet hogy józanul és higgadtan húzzam meg a határaimat és ezeket másokkal is betartassam. Huh, hát ez a bemutatkozás nem teljesen a fogyásra öszpontosított de talán magába foglalja mindazt ami miatt el lehet veszíteni az egyensúlyi állapotot és megindulni a lejtőn kilókat felszedve és gurulva az övád és megfelelni vágyás csalóka útján :D
0
0
Július
Készül a júliusi szokáskövetőm. Ti milyen szokásokat fogtok beépíteni? ( Én a min. 7 óra alvás,😴 edzés, deficit, séta 👟👟 és meditációt. ) Cica azért szomorú, mert most viszem orvoshoz.
Július
Még több önfejlesztő tartalom jöhet?
Azt látom, hallom tőletek, illetve a nézőimtől a YouTube-on, hogy szeretitek a mélyebb témákat. Ami nem csak a fogyásról szól, hanem az önfejlesztésről, a lelki dolgokról, az életmódról. Sok kommentet és privát üzenetet kapok, hogy sokaknak tetszik, ha ezekről beszélek. KÉRDÉS: lenne igényetek rá, hogy a közösségben ne csak a fogyásról, hanem tágabban véve az ÖNFEJLESZTÉSRŐL legyen szó? Témák, amik hirtelen eszembe jutnak: - Alvásminőség javítása, hogy kipihentebb legyél - Miért fontos a meditáció, hogy produktívabb legyél és jobb legyen a kedved egész nap - Maszkulin és feminin energiák megértése, hogy jobban kapcsolódjunk az ellenkező nemhez - Randizás / párkapcsolatok kihívásai - Online vállalkozás építése és pénzkereset - Kommunikációs, szociális készségek, hogy kedveljenek az emberek Köszönöm előre is a válaszaitokat!
1-26 of 26
powered by
Változás Mátéval
skool.com/valtozas-mateval-6788
Olyan, mint a Netflix, csak az önfejlesztésről szól. Minden, amit egy fiatal férfinak tudnia kell, de az egytemen nem tanítják.
Build your own community
Bring people together around your passion and get paid.
Powered by