Nahrávání video hovorů
Ahoj, co používáte k nahrávání videohovorů a následnému zpracování transkriptů? My jsme předtím zkoušeli Fireflies, ale moc jsme nebyli spokojeni s kvalitou. Teď testuji Fathom a super, líbí se mi, že na free plánu umožňuje nahrávání videa a že má konektor do Claude, takže si transkripty a zápisy schůzky můžu upravit po svém. Ale rád se dozvím, jak to řeší jiní :)
1
10 comments
Barb S
2
Nahrávání video hovorů
powered by
Digital Mastermind
skool.com/digital-mastermind-8167
Komunita pro majitele firem a podnikatele, kteří chtějí budovat byznys s přehledem a klidem. Produktivita, systémy, automatizace a AI.
Build your own community
Bring people together around your passion and get paid.
Powered by