Ahoj, co používáte k nahrávání videohovorů a následnému zpracování transkriptů? My jsme předtím zkoušeli Fireflies, ale moc jsme nebyli spokojeni s kvalitou. Teď testuji Fathom a super, líbí se mi, že na free plánu umožňuje nahrávání videa a že má konektor do Claude, takže si transkripty a zápisy schůzky můžu upravit po svém. Ale rád se dozvím, jak to řeší jiní :)