Zdravím @Jan Psenicka , DMS je naše téma. Díky @Alena Rebernik Holubcová za zmínku. Otázka zní, co za zkratkou DMS vidíte Vy. Pro spoustu firem je posun už jen to, že mají data centrálně uložená, chráněná a pod kontrolou a kdykoli nějaký dokument hledají, tak vědí kde a jak. A taky ho skutečně najdou 😁 Pro někoho je to ale páteřní firemní informační systém s centrální, řízením ochrany obsahu a komplexním řízením procesů oběhu. eDoCat DMS umí obojí. Nejlépe se ale cítíme tam, kde je komplexnější očekávání. Věřím, že si máme o čem popovídat, i kdyby to bylo jen to, že pro vás budeme inspirací. Co tedy konkrétně hledáte? Resp. co potřebujete vyřešit?