Когато споделяш с майка си, ти не просто разказваш. Ти изчистваш връзката. Освобождаваш напрежението от източника. Да, не винаги е лесно. Има много преживявания, много болка, много напрежение. Но именно чрез връзката с майка ти тече потокът от любов. Връзката с майка ти е източник. И е важно да я защитиш. Да я върнеш към чистотата. И когато започнеш да споделяш състоянието си, любовта си, радостта си, ти изпълваш този източник.