Witam Cię przyjacielu i przyjaciółko :), mam nadzieję, że dzień mija cudownie a jeśli nie to pamiętaj, że emocje można polaryzować. Mam pytanko i będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Jaki dzień tygodnia i godzina najbardziej Ci odpowiada w kwestii bezpłatnych spotkań?