Stránky
Všimol som si, že máš viacero stránok v rôznych jazykoch. Predpokladám, že je to preto, aby si mal jeden produkt dostupný vo viacerých jazykových verziách.
Čo si však myslíš o tom, keby som spravil stránku iba v angličtine? Myslíš si, že by to pre publikum nebolo až také atraktívne?
A tie ads máš nejak targetované? Myslím napríklad krajiny, záujmy, vek a podobne?
3
1 comment
Oliver G
1
Stránky
powered by
ECOM BBY
skool.com/ecombby-5752
Z 0 na 10 000+ objednávok. V tejto komunite zdieľam reálne postupy, ktoré používam každý deň.
Build your own community
Bring people together around your passion and get paid.
Powered by